U15: Brez možnosti proti razigranim Celjankam

Po prvi zmagi med TOP16 pretekli konec tedna, je ekipa na domačem parketu tokrat pričakovala dvoboj z izjemno močno ekipo Cinkarne Celje, pričakala pa kar pravi mali celjski tornado.

Proti naši ekipi, katere velik del je bil že tako povsem izčrpan po sobotnem maratonu ekipe U13, so Celjanke delovale kot članska ekipa. Vseh 40 minut srečanja so imele popoln nadzor in preprečevale tudi najmanjši poskus razvoja igre naših deklet.  Močne gostje so z viskom tempom in neusmiljeno polnile koš in na koncu visoko slavile z rezuiltatom 85:33.

Če je še obstajalo drobceno upanje, da bi si v zadnjih treh krogih z gostujočimi zmagami proti Mariboru in Šmarju naša dekleta le priigrala šesto mesto v skupini in boj za končno razvrstitev od šestega do dvanajstega mesta v državnem prvenstvu, pa tega upanja, s kar nekoliko presenetljivo zmago Šmarčank proti Konjicam, zdaj ni več.

Željko Jotić: Celjanke so dominirale vseh 40 minut tekme. Mi pravih možnosti, da bi se jim upirali, enostavno nismo imeli. Čestitke ekipi Celja za prikazano igro, mi pa bomo svojo priložnost iskali na naslednji tekmi.

Rezultati

Ekipa1234TOznaka
Janina U1576101033Poraz
Cinkarna Celje A U15359152685Zmaga

DEKLETA U15 - 2. DEL (SKUPINA A1)

PoložajEkipaTekmeZmagePoraziTočke
1Felix Zasavje U151413127
2Ježica A U151312125
3Cinkarna Celje A U15129321
4Grosuplje U15135818
4Konjice U15126618
6Jelša Šmarje U15134917
7Maribor U151421216
8Janina U151311214