U15: slaba predstava za zaključek drugega dela državnega prvenstva

Zadnjo tekmo drugega dela državnega prvenstva med TOP16 je ekipa deklet U15 odigrala v Šmarju pri Jelšah. Enako kot na lokalnem derbiju v domači dvorani, tudi tokrat igra dekletom nikaor ni stekla.

Zamujanje pri obrabmnih nalogah in preveč samostojnih akcij brez prave energije v napadu, brez kroženja žoge in sodelovanja so zadeve, ki so zaznamovale tudi to tekmo, tako da je druga zmaga v TOP16 ostala nedosegljiva. Žarek upanja je dala tretja četrtina, ko so dekleta uspela znižati zaostanek na samo pet točk , žal pa so številne izgubljene žoge in slabo vračanje v obrambo v nadaljevanju omogočile gosttiteljicam, da so se veselile še ene zaslužene zmage.

Naša ekipa bo tako v zadnjem delu državnega prvenstva igrala za končno uvrstitev od trinajstega mesta in sicer z ekipami ŽKK Črnomelj, ŽKD Ježica C in KK Litija.

Željko Jotić: Na igrišču smo počeli ravno nasprotno od dogovorjenega, igrali smo premehko v obrambi, v napadu pa vse preveč samostojno in tako ostali brez možnosti za zmago. Zdaj je pred nami še tretji del prvenstva, kjer moramo te stvari enostavno popraviti.

Rezultati

Ekipa1234TOznaka
Jelša Šmarje U15916122562Zmaga
Janina U1541315941Poraz

DEKLETA U15 - 2. DEL (SKUPINA A1)

PoložajEkipaTekmeZmagePoraziTočke
1Felix Zasavje U151413127
2Ježica A U151412226
3Cinkarna Celje A U151411325
4Konjice U15147721
5Grosuplje U15145919
5Jelša Šmarje U15145919
7Maribor U151421216
8Janina U151411315