U15: Tudi proti lokalnim tekmicam ni šlo

Na tekmi osmega kroga drugega dela državnega prvenstva U15 proti KK Jelša Šmarje so naša dekleta imela prvo pravo priložnost za zmago v TOP16.

Žal pa se je tekma odvijala na način, ki si ga nikakor nismo želeli. Prehitro in nespametno zaključevanje v napadu, ponovno številni zgrešeni odprti meti in posledično na lahek način prejeti koši iz nasprotnih napadov so pripeljali do gladke zmage tekmic. Sicer je ekipa odigrala brez treh standardnih igralk, vendar tudi to ne more opravičiti slabe predstave naših deklet.

Željko Jotić: Igrali smo ravno nasprotno od dogovora v garderobi in nov poraz je povsem zaslužen.

Rezultati

Ekipa1234TOznaka
Janina U15495927Poraz
Jelša Šmarje U1571612843Zmaga

DEKLETA U15 - 2. DEL (SKUPINA A1)

PoložajEkipaTekmeZmagePoraziTočke
1Felix Zasavje U151413127
2Ježica A U151412226
3Cinkarna Celje A U151411325
4Konjice U15147721
5Grosuplje U15145919
5Jelša Šmarje U15145919
7Maribor U151421216
8Janina U151411315