Dober odpor Iliriji

V soboto 12. novembra, so članice odigrale 7.kolo državnega prvenstva v Ljubljani pri ekipi Ilirije. Rezultat tekme je bil 78: 64 za Ljubljančanke. Tekmo so bolje odprle gostujoče igralke. Naše igralke so začele v nekakšnem »krču«, tako, da so si Ilirijanke že hitro priigrale dvomestno razliko. Ob polčasu je razlika znašala že 18 točk. Naše članice so prvi polčas odigrale premalo borbeno, kar priča tudi podatek, da so storile le 5 osebnih napak. V drugem delu so se zbrale, upoštevale nasvete trenerja in se z borbeno in agresivno igro približale gostujočim igralkam in tretjo četrtino celo dobile. V zadnji četrtini nekaj minut do koncev so razliko že prepolovile, a jim je žal zmanjkalo moči. Vseeno lahko drugi polčas ocenimo pozitivno, pokazale so, da se lahko kosajo tudi z boljšimi ekipami. Ilirija je mirno pripeljala tekmo do konca v svojo korist in zasluženo slavila. Sedaj članice čaka premor, naslednja tekma naših igralk pa bo 3. decembra v domači dvorani z Domžalami.