Janina – Jasmin SPORT LEDITA

V soboto, 17.10.2015 ob 14.30 smo se odpravili proti Domžalam, kjer nas je čakala prva tekma te sezone. Tja smo prispeli okoli četrte ure popoldne. Dobro smo se ogrele in pripravile na nasprotnice. Tekma se je pričela ob 17:00. Prva četrtina je bila, kljub borbi na obeh straneh, v prid Lediti. Rezultat je bil 20 : 11. Tudi v drugi četrini so pobudo prevzele domače igralke, kljub naši borbenosti. Prvi polčas se je končal 36 : 20 za Domžale.

Med deset minutnim odmorom smo se zbrale v garderobi in si zadale, da bomo pokazale našo pravo igro. V tretji četrtini smo pobudo prevzele slatinčanke in pokazale iz kakšnega testa smo. Na žalost smo imele smolo, ker ni šel vsak met v pravo smer. Izid je bil 52 : 32. Tudi v zadnjih desetih minutah smo se trudile po najboljših močeh, a je žal prevelik zaostanek ob polčasu bil razlog za veselje domačih. Ob koncu tekme je bil izid 67: 55.